Podpor náš projekt

Naše občianske združenie môžeš podporiť viacerými spôsobmi:

1. Staň sa dobrovoľníkom a pomáhaj nám organizovať prednášky vo svojom meste (pre viac info píš na info@planetlover.org).

2. Kúp si produkt s logom PlanetLover. 100% zisku z predaja týchto produktov bude použitých na ďalšie vzdelávanie.

Priemerná spotreba plastových fliaš na obyvateľa je cca 160ks ročne. Keďže to má nesmierne negatívny vplyv na našu planétu – moria, oceány, živočíchy, ktoré v nich žijú, je nevyhnutná zmena. Zakúpením tejto fľaše nielenže šetríte našu planétu, ale aj Vaše zdravie a financie (voda predávaná v plastových jednorazových fľašiach je asi 500x drahšia ako pitná voda z vodovodu). Plast sa rozkladá približne 100-1000 rokov a do morí a oceánov putuje aj z iných než prímorských krajín najmä vďaka riekam a vetru. V oceánoch tak vznikajú „plastové ostrovy“, vďaka ktorým dochádza k úhynu mnohých živočíchov. V neposlednom rade sa z nich pod vplyvom soli a slnka uvoľňujú do vody mikročastice, ktoré tak prirodzene skonzumujú aj ryby a následne ľudia (takto sa dostávajú do potravinového reťazca).

Naša termofľaša bola vyrobená bez použitia plastu. Vyrobená je z najvyššej kvality ocele. Je zabalená v jednoduchom papierovom obale. Jej využitie oceníte počas celého roka. V zime udrží teplý nápoj min. 12 hodín a v leteudrží nápo celý deň studený.

Malá oceľová fľaša:

Objem: 530 ml.
Cena: 21 €

Veľká oceľová fľaša:

Objem: 750 ml.
Cena: 26 €

Omaľovánka

Vďaka zásahom človek do prírody svojím nezodpovedným správaním už vyhynulo mnoho živočíchov a počet druhov na pokraji vyhynutia stále stúpa. Pár z nich sme sa rozhodli „dať na papier“ v podobe omaľovánky. Nech sa aj naši najmenší majú možnosť dozvedieť niečo viac o týchto zvieratách. Deti v nej nájdu 3 skupiny zvierat – arktické, africké a slovenské. Ilustráciu pre nás vytvorila Katarína Končová.

Cena: 2,5 €

Pre viac info: info@planet-lover.com

3. Zdielaj naše edukatívnepríspevky na Instagrame a na FB. Osveta je veľmi nápomocná.

4. Ak sa ti páči naše združenie, prispej na náš účet. Budeme vďační za akýkoľvek príspevok, pretože každé získané peniaze pretavíme do ďalšieho vzdelávania. V mene našej krásnej planéty zo srdca ďakujeme.
Číslo účtu PlanetLovero.z. = SK7175000000004026807492