=

VZDELÁVANIE ŠTUDENTOV

Napísali nám

“Dovoľte mi veľmi pekne sa Vám poďakovať za úžasný webinár, ktorý v deťoch zanechal určite pozitívne pocity a chuť “bojovať” s enviro problémami. Som na tej škole nová a presadiť niečo v prostredí, kde je všetko v jednej koľaji je ťažké. Dnes sa mi to podarilo vďaka Vám. V škole realizujú projekt Zelená škola i enviromentálnu výchovu ale už je to bez “šťavy” a kolegyne stratili chuť robiť nové veci. Dnešný webinár im ukázal cestu a naštartoval ich myslenie. Nielen kolegyne ale hlavne deti poobede prichádzali s otázkami kde sa dá viac dozvedieť o tejto problematike. V diskusii sme pokračovali ešte hodinku a toto je určite cesta ako osloviť mladú generáciu. Zaujímavé je, že v rámci rovesníckeho vzdelávania tam boli aj štvrtáci a tí boli potom najaktívnejší. Hneď sa chystali robiť doma “revolúciu” v kuchyni. Ešte raz ďakujeme a ospravedlňujem sa za technický problém so zvukom.”

 
PaedDr. Radmila Hajduková
ZŠ T.J.Moussona a OK Michalovce
Január 2022

Občianske združenie Planet Lover v období od februára 2019 do októbra 2019 zorganizovalo celkovo 25 prednáškových dní pre žiakov stredných škôl. Naša „EKO cinema“ prednáška je pripravená pre generáciu, ktorej sa zmena klímy dotkne najviac. Pripravili sme program „šitý“ na mieru stredoškolákom. Pripravili sme film, ktorý je prispôsobený „reči“ študentov a veríme, že ich bude inšpirovať k zmene.

Budeme radi ak sa zaregistrujete a akonáhle sa prednášky budú môcť organizovať, budeme vás kontaktovať. Zapojiť sa môžete z celého Slovenska.

Tu si môžete pozrieť záznamy médií z minulého ročníka prednášok projektu Planet Lover:

JOJ, september 2019:

https://www.noviny.sk/slovensko/472749-unikatny-slovensky-projekt-planet-lover-vyherca-pojde-na-expediciu-do-sveta

TA3, máj 2019, september 2019:

https://www.ta3.com/zoznam.html?fulltext=planet+lover

Prihláste svoju školu

Prihláška

  Škola

  Adresa školy

  Zodpovedná osoba, ktorá zastupuje školu:

  Kontakt na zodpovednú osobu:

  Počet žiakov, ktorí sa zúčastnia programu

  Dátum programu (podľa navrhovaných termínov):